Loša vijest za mušku košarku: U-20 reprezentacija ispala u B diviziju -  Večernji.hr
Loša vijest za mušku košarku: U-20 reprezentacija ispala u B diviziju - Večernji.hr

KOŠARKA: Nika Rodek s Hrvatskom U16 u polufinalu EP-a B. divizije

Mladi hrvatski košarkaši prvaci su Europe! Nakon drame srušili su  Španjolsku - Večernji.hr
Mladi hrvatski košarkaši prvaci su Europe! Nakon drame srušili su Španjolsku - Večernji.hr

U16 Eurobasket: BiH pobijedila Švedsku – Reprezentacija.ba

Hrvatska u šokantnoj završnici stigla do europskog zlata - tportal

Međunarodni turnir U16 ženskih reprezentacija u Sv. Martinu - Hrvatski  košarkaški savez
Međunarodni turnir U16 ženskih reprezentacija u Sv. Martinu - Hrvatski košarkaški savez

KOŠARKA: Međunarodni turnir U-16

Košarka: Hrvatska U-16 vrsta prvak Europe - KIGO.hr | KIGO.hr

Hrvatska U-16 suvereno pregazila B diviziju - Sportalo

HRVATSKA U16 KOŠARKAŠKA REPREZENTACIJA - najnovije objave | 24sata

U16 - 2018 Hrvatski Košarkaški Savez

Košarkaški Klub Ribola Kaštela - U SOFIJI POČINJE U16 FIBA EUROPEAN  CHALLENGER STIPE KULIŠ, IZBORNIK HRVATSKE REPREZENTACIJE: ''VJERUJEMO DA  SMO DORASLI IZAZOVIMA'' Muška kadetska reprezentacija Hrvatske (U16)  posljednja je u nizu mlađih
Košarkaški Klub Ribola Kaštela - U SOFIJI POČINJE U16 FIBA EUROPEAN CHALLENGER STIPE KULIŠ, IZBORNIK HRVATSKE REPREZENTACIJE: ''VJERUJEMO DA SMO DORASLI IZAZOVIMA'' Muška kadetska reprezentacija Hrvatske (U16) posljednja je u nizu mlađih

Ženska U16 selekcija Zagreba slavila na startu turnira u Sopronu… |  Košarkaški Savez Zagreba
Ženska U16 selekcija Zagreba slavila na startu turnira u Sopronu… | Košarkaški Savez Zagreba

KOŠARKA Križevčanin Borna Katanović odličan u pobjedi Hrvatske U16  reprezentacije nad Slovenijom – Prigorski.hr
KOŠARKA Križevčanin Borna Katanović odličan u pobjedi Hrvatske U16 reprezentacije nad Slovenijom – Prigorski.hr

U-16: Hrvatska osvojila zlatnu medalju na Europskom prvenstvu Divizije B! -  Sportnet
U-16: Hrvatska osvojila zlatnu medalju na Europskom prvenstvu Divizije B! - Sportnet

europsko prvenstvo u ženskoj košarci u-16 - Najnovije i najčitanije vijesti  - Index.hr
europsko prvenstvo u ženskoj košarci u-16 - Najnovije i najčitanije vijesti - Index.hr

Hrvatska košarkaška reprezentacija kreće s operacijom EuroBasket |  Novosti.hr
Hrvatska košarkaška reprezentacija kreće s operacijom EuroBasket | Novosti.hr

Oznaka: Hrvatska muška u16 košarkaška reprezentacija - Ofenziva

Košarkaši Požege pobijedili Borovo u gostima u 16. kolu 2. Hrvatske  košarkaške lige - Istok - Požeški sportski savez
Košarkaši Požege pobijedili Borovo u gostima u 16. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok - Požeški sportski savez

EP U-16 Visoka pobjeda Hrvatske, pet trica Tonija Josipovića - Sport023

Šestorica Zadrana na pripremama košarkaške U -14 i U- 16 reprezentacije -  Sport023
Šestorica Zadrana na pripremama košarkaške U -14 i U- 16 reprezentacije - Sport023

EP U-16 Izmir: Hrvatska tijesno poražena od Poljske - ŠIBENSKI SPORT

EP U16: Poraz Hrvatske od Srbije — eZadar.hr

Košarka/Kosovo danas igra za treće mjesto na U16 Europskom prvenstvu -  KosovaPress
Košarka/Kosovo danas igra za treće mjesto na U16 Europskom prvenstvu - KosovaPress