Home

čizma pelagičku kavez golovi osijek dinamo suze vidjeti Mama

HNL golovi: Dinamo - Osijek 2:0 (Špikić)

DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 1:1 NK Osijek | Podjela bodova i sjajan  pogodak Petkovića - YouTube
DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 1:1 NK Osijek | Podjela bodova i sjajan pogodak Petkovića - YouTube

Smiješni golovi prate Dinamo, treba izvući pouke!' - tportal

VIDEO Ne može bez drame: Vidović u 90' donio pobjedu Dinamu; Zabilo i  Osijekovo čudo od djeteta - Hrvatska danas
VIDEO Ne može bez drame: Vidović u 90' donio pobjedu Dinamu; Zabilo i Osijekovo čudo od djeteta - Hrvatska danas

Padali golovi, a ne šake: Dinamo-Osijek 5:0

VIDEO Dinamo - Osijek, golovi Oršić, Beljo, Petković, Perić | 24sata

LIVE UŽIVO Osijek - Dinamo, 7. kolo HNL-a, tekstualni prijenos | 24sata

Spektakl na rasprodanoj Opus Areni! Dinamo i Osijek žele iskoristiti kiks  Hajduka - tportal
Spektakl na rasprodanoj Opus Areni! Dinamo i Osijek žele iskoristiti kiks Hajduka - tportal

VIDEO] Osijek napravio ogroman korak prema trećem pretkolu; fantastični  golovi za slavlje na teškom gostovanju, ali i nevjerojatan autogol - tportal
VIDEO] Osijek napravio ogroman korak prema trećem pretkolu; fantastični golovi za slavlje na teškom gostovanju, ali i nevjerojatan autogol - tportal

Drama na Maksimiru: Dinamo je totalno visio, ali opet gol u zadnjim  sekundama za Modre - Dnevno.hr
Drama na Maksimiru: Dinamo je totalno visio, ali opet gol u zadnjim sekundama za Modre - Dnevno.hr

Drama u završnici ogleda Lokomotive i Osijeka: golovi, crveni karton, bod  svakome - tportal
Drama u završnici ogleda Lokomotive i Osijeka: golovi, crveni karton, bod svakome - tportal

SuperSport Hrvatska nogometna liga, 7. kolo, Osijek - Dinamo 2:3,  3.9.2023., video sažetak - tportal
SuperSport Hrvatska nogometna liga, 7. kolo, Osijek - Dinamo 2:3, 3.9.2023., video sažetak - tportal

HNL, VIDEO Hajduk - Dinamo: Golovi s derbija | 24sata

DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 5:2 NK Osijek | Golovi Oršića, Petkovića,  Perića i autogol Jurčevića - YouTube
DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 5:2 NK Osijek | Golovi Oršića, Petkovića, Perića i autogol Jurčevića - YouTube

HNL golovi: Dinamo - Osijek 1:0 (Oršić)

Sportske novosti - Iz minute u minutu: Ovako se Dinamo digao iz pepela i  šokirao Osijek pred rekordnom publikom Opus Arene
Sportske novosti - Iz minute u minutu: Ovako se Dinamo digao iz pepela i šokirao Osijek pred rekordnom publikom Opus Arene

Sportske novosti - Tjedan uoči derbija Osijek i Dinamo imali vatrenu  uvertiru! Golovi padali u nadoknadama, tresla se greda
Sportske novosti - Tjedan uoči derbija Osijek i Dinamo imali vatrenu uvertiru! Golovi padali u nadoknadama, tresla se greda

DINAMO vs OSIJEK 1:1 (16.kolo, HT Prva liga 21/22) - YouTube

HNL, VIDEO Dinamo - Osijek: Golovi s utakmice | 24sata

Dinamo srušio Osijek i preuzeo vrh ljestvice; pogledajte fenomenalne golove  iz Maksimira - tportal
Dinamo srušio Osijek i preuzeo vrh ljestvice; pogledajte fenomenalne golove iz Maksimira - tportal

Golovi | NK Osijek - GNK Dinamo | Koji gol protiv Dinama najviše pamtiš?  ⚽️🥅 | By NK Osijek | Facebook
Golovi | NK Osijek - GNK Dinamo | Koji gol protiv Dinama najviše pamtiš? ⚽️🥅 | By NK Osijek | Facebook

HNL, VIDEO Dinamo - Osijek: 'Modri' slavili golom Gabrijela Vidovića u 90.  minuti | 24sata
HNL, VIDEO Dinamo - Osijek: 'Modri' slavili golom Gabrijela Vidovića u 90. minuti | 24sata

Sažetak | Osijek - Dinamo | Golovi i najzanimljivije situacije s jučerašnje  utakmice. 🎥 | By NK Osijek | Facebook
Sažetak | Osijek - Dinamo | Golovi i najzanimljivije situacije s jučerašnje utakmice. 🎥 | By NK Osijek | Facebook

Nova šokantna završnica derbija Dinama i Osijeka: Vidović u 90. za sva tri  boda
Nova šokantna završnica derbija Dinama i Osijeka: Vidović u 90. za sva tri boda

HNL golovi: Dinamo - Hajduk 2:1 (Oršić)

Dinamo slavio u neviđenoj drami na Opus Areni: Osijek vodio 2:0 do 71.  minute i izgubio!
Dinamo slavio u neviđenoj drami na Opus Areni: Osijek vodio 2:0 do 71. minute i izgubio!