Golovi s utakmice Ballkani - Dinamo | 24sata

Dinamo - Rapid: Svi golovi, video - Net.hr

VIDEO Dinamo - Astana 4-0 golovi, hat-trick Ivanušec i Petković | 24sata

VIDEO, HNL Golovi s utakmice Dinamo – Rijeka – svakodnevno.me

Golovi s utakmice Rudeš Dinamo 1 5 | 24sata

Sevilla - Dinamo: Pogledajte golove iz prvog poluvremena

Golovi Dinamo Lokomotiva u četvrtfinalu Kupa | 24sata

Kazahstanci nisu imali šanse: Pljuštali su golovi na Maksimiru, Ivanušec  ostvario hat-trick - Zagreb.info
Kazahstanci nisu imali šanse: Pljuštali su golovi na Maksimiru, Ivanušec ostvario hat-trick - Zagreb.info

Dinamovi rekordi i erupcija Eduardovih golova | Dinamo Zagreb

Gorica Dinamo 2-1, golovi s utakmice | 24sata

Dinamo-Tottenham - golovi - Monitor.hr

Dinamo rutinski srušio Slaven, sjajni golovi 'Modrih' i jedan nespretni  autogol gostiju - tportal
Dinamo rutinski srušio Slaven, sjajni golovi 'Modrih' i jedan nespretni autogol gostiju - tportal

Sportske novosti - VIDEO: Dinamo šokiran u nadoknadi, Pukštas zabio za  veliku feštu Bijelih na Maksimiru
Sportske novosti - VIDEO: Dinamo šokiran u nadoknadi, Pukštas zabio za veliku feštu Bijelih na Maksimiru

Prva HNL pioniri-kadeti: Rijeka - Dinamo (golovi) - HNK RIJEKA

Kiša golova na Maksimiru! Dinamo protiv Astane odradio prvi korak -  Klikni.hr
Kiša golova na Maksimiru! Dinamo protiv Astane odradio prvi korak - Klikni.hr

DINAMO JE PRVAK HRVATSKE Titula ostaje u Zagrebu: Golovi Bočkaja i Tolića  za pobjedu! - Zagreb.info
DINAMO JE PRVAK HRVATSKE Titula ostaje u Zagrebu: Golovi Bočkaja i Tolića za pobjedu! - Zagreb.info

VIDEO Varaždin – Dinamo: Golovi sa susreta u 4. kolu HNL-a – svakodnevno.me

Slobodna Dalmacija - Dinamo slavio na gostovanju u Varaždinu, svi golovi  pali su u drugom poluvremenu
Slobodna Dalmacija - Dinamo slavio na gostovanju u Varaždinu, svi golovi pali su u drugom poluvremenu

Dinamo slavljenike 'počastio' s devet golova, Drmić zabio hat-trick -  tportal
Dinamo slavljenike 'počastio' s devet golova, Drmić zabio hat-trick - tportal

HT PRVA LIGA, GOLOVI: Dinamo - Osijek 1:1 / 20.11.2021. - YouTube

RIJEKA - DINAMO 1:5 KRAJ! Dinamo petardom na Rujevici proslavio još jedan  naslov prvaka, svi golovi djelo sadašnjih i bivših igrača Rijeke! - Novi  list
RIJEKA - DINAMO 1:5 KRAJ! Dinamo petardom na Rujevici proslavio još jedan naslov prvaka, svi golovi djelo sadašnjih i bivših igrača Rijeke! - Novi list

VIDEO Pogledajte sve golove s velike Dinamove pobjede - Večernji.hr

VIDEO Dinamo razbio Hajduk i zabio mu četiri komada, ovo su svi golovi s  Maksimira - Večernji.hr
VIDEO Dinamo razbio Hajduk i zabio mu četiri komada, ovo su svi golovi s Maksimira - Večernji.hr

VIDEO Pogledajte senzacionalan gol Petkovića i pogotke koji su odveli Dinamo  u LP - Večernji.hr
VIDEO Pogledajte senzacionalan gol Petkovića i pogotke koji su odveli Dinamo u LP - Večernji.hr